Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania na sprzedaż Składowice - Oferty „sprzedam mieszkanie”

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pawia

Przylesie,Lubin(Składowice + 5 km)

329 000 zł53,70 m² 6 126,63 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni użytkowej 53,70 m2. Położone na 2 piętrze budynku po termomodernizacji, z dwiema windami - ul. Pawia, osiedle przylesie. Lokal rozkładowy, dwustronny,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Ustronie IV,Lubin(Składowice + 5 km)

338 000 zł49,70 m² 6 800,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie do generalnego remontu, w Lubinie, przy ul. Kamiennej Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w Lubinie, przy ul. Kamiennej. Mieszkanie składa się z: - salonu, - sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł60 m² 7 083,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż komfortowe, bardzo czyste i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60 m, zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Lubina, przy ul. Małomickiej. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym Żabice

Żabice(Składowice + 19 km)

250 000 zł55 m² 4 545,45 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje po remoncie, bezczynszowe, 1 piętro! Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m , położone w miejscowości Żabice (gmina Grębocice). Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chopina

Polkowice(Składowice + 17 km)

399 000 zł48,80 m² 8 176,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż ładne i zadbane mieszkanie w Polkowicach - centrum, ul. Chopina. W pobliżu znajdują sie sklepy, lokale usługowe, urzędy, targ, place zabaw. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Staszica,Lubin(Składowice + 5 km)

269 000 zł45,76 m² 5 878,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie, 45,76 m2, 3 pokoje, 2 piętro, lubin, centrum, sprzedaż. Idealna oferta dla pary bądź rodziny. Największym atutem jest lokalizacja i położenie na 2 piętrze w bloku 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ratowników

Polkowice(Składowice + 17 km)

259 000 zł41,30 m² 6 271,19 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

W ofercie sprzedaży, mieszkanie przy ulicy Ratowników, położone na III piętrze w bloku wielorodzinnym z windą. Mieszkanie jest dwustronne i składa się z dwóch pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Leszkowice(Składowice + 22 km)

150 000 zł42,50 m² 3 529,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Leszkowice, gmina Pęcław, mieszkanie, 2 pokój, sprzedaż, 150 000 zł do negocjacji. Na sprzedaż mieszkanie o pow. 42,50 m2 ( powiększone o dodatkowy pokój) położone na 1 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Przylesie,Lubin(Składowice + 5 km)

329 000 zł41,30 m² 7 966,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 41,30 m2, na IV piętrze X piętrowego budynku, zlokalizowanego na Przylesiu. Lokal z bardzo funkcjonalnym układem pomieszczeń, dającym spore możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Małomice,Lubin(Składowice + 5 km)

425 000 zł60 m² 7 083,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania, które od pierwszej chwili robi wrażenie i sprawia, że czujesz się jak w domu? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie. Na sprzedaż piękne, starannie urządzone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Składowice

Składowice,dolnośląskie

120 000 zł39 m² 3 092,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie, w spokojnej okolicy. Mieszkanie znajduje się na 1-piętrze, w budynku 4-rodzinnym i posiada niezależne wejście. Na powierzchnię 32,8m2 (po podłodze.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij